Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
american_classic_cars.jpg
American Classic Cars
Na Černé louce

Originální američtí veteráni se zdobným naleštěným chromem, s obrovskými motory a prostornými sedadly jsou k vidění na Výstavišti Černá louka v Ostravě od 21. června do 3. září 2017. Na výstavě amerických veteránů AMERICAN CLASSIC CARS letos najdete samozřejmě i vítěze z minulých ročníků a spoustu dalších i nových krasavců, které jste ještě v Ostravě neviděli.

Do 3/9/2017 více
cyklo.jpg
Czech cycling tour
Zavítá i do Frýdku-Místku

Čtyři týmy z letošního Giro d´Italia, Leopold König, Jan Bárta, bratři Mathie a David van der Poelové, Filippo "Pipo" Pozzato - ti všichni se představí na prestižním a největším etapovém závodě profesionálních cyklistů v České republice, který bude hostit také statutární město Frýdek-Místek.

13/8/2017 více
baskohratky.jpg
Baškohrátky
Tradiční recesistické klání netradičních plavidel

Netradiční plavidla a den plný zábavy, sportu, hudby a legrace pro jednotlivce, rodiny, ale především pro všechny, kteří se rádi baví. Vystoupí The TAP TAP, Kristína, Miro Šmajda, AC/AD revival.

12/8/2010 více
perseidy.jpg
Pozorování Perseid
Pozorování padajících hvězd

Noční oblohu budou zájemci moci pozorovat dalekohledem pod vedením astronoma Honzy Kondziolky a očima se pak budou snažit zahlédnout nějakou tu "padající hvězdu". Ještě za světla, od 19 hodin, bude přednáška "Jak najít meteorit?", která zodpoví některé zajímavé otázky, jako například "může dnes perseida spadnout?" nebo "je meteorit po dopadu žhavý?" a další.

12/8/2017 více
hukvaldy.jpg
Ohňovka a rytířské souboje
Na hradě Hukvaldy

Hrad Hukvaldy se promění v čase. Je pro Vás připraven dvoudenní nepřetržitý program plný akce, zábavy, hudby, tance, dobrého jídla a pití a spousty dalšího. Přijďte zakusit návrat do dob minulých od gotiky až po baroko na víkendovou akci 12. – 13. 8. 2017 na hradě Hukvaldy.

12/8/2017 více
behej_lesy2017.jpg
Běhej lesy 2017
Proběhněte se po hraničním hřebenu

Nechat se vyvézt lanovkou na vrchol sjezdovky a až pak se rozběhnout? Tak to zažijete pouze na závodě Běhej lesy Bílá v srdci Beskyd. Čtyřsedačková lanovka vás vyveze na místo, kde v zimě sjíždí kopce lyžaři a teprve odtud se vám začne počítat čas.

12/8/2017 více
soutez_strudl.jpg
Soutěž o nejlepší štrúdl
Využijte poslední možnost přihlásit se!

Myslíte si, že právě Vy pečete ten nejlepší štrúdl? Všichni, co ochutnali, nešetřili slovy chvály? Tak neváhejte a přihlaste se do naší soutěže o nejlepší štrúdl. Čekají na Vás hodnotné dárky.

13/8/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Netradiční výstup na LH s průvodcem

Toužíte zažít netradiční výstup na Lysou horu a chcete se dozvědět více o této hoře? Tak neváhejte, obujte si pohodlné boty a pojďte na netradiční výstup komentovaný průvodcem. Dozvíte se spoustu zajímavého a zahlédnete třeba i vzdálené tatranské štíty. Výstup je na objednávku!

15/8/2017 více
rekordy2016-2.jpg
IX. Beskydské rekordy
Aneb Frýdek-Místek plný chutí

Pokus o zápis do České knihy rekordů, zábava pro celou rodinu, gastronomické zážitky, soutěž o nejlepší štrúdl a prodej řemeslných výrobků bude cílem IX. ročníku oblíbené, již tradiční akce.

19/8/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.