Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
ladna_celadna2017.jpg
Ladná Čeladná
Hudební festival s dětskou scénou

Těšte se na hudební program, plnohodnotnou dětskou scénu, divadelní představení pro děti, čtení pohádek v podání hudebníků a divadelníků, workshopy nebo dětskou zónu s trampolínou, stolními hrami či malováním na obličej a mnoho dalšího! Vstupenky v síti Ticketpro.

4-5/6/2017 více
letiste_fno.jpg
Beskydský pohár
Soutěž v parašutismu

Na letišti ve Frýdlantu nad Ostravicí se uskuteční již 53. ročník soutěže v přesnosti přistání parašutistických družstev a jednotlivců – Beskydský pohár.

4-6/8/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej…
Aneb co jste ještě nevěděli

Vyrazte s naším průvodcem na královnu Moravskoslezských Beskyd. Na celkem 7 zastaveních vás seznámíme s historií Lysé hory, zbojníkem Ondrášem, s jeskyněmi na Lukšinci, pověstmi, dozvíte se o obětech Lysé hory či vám přiblížíme více o historii staveb, které se nacházejí na samotném vrcholu.

5/8/2017 více
hukvaldy2.jpg
Hudba starých mistrů
Na hradu Hukvaldy

Hrad Hukvaldy se rozezní v tónech dobové hudby. Přijďte si poslechnout PŘÍBĚH POTULNÉHO PĚVCE v repertoáru historické hudební skupiny DEVĚTSIL v sobotu 5. 8. 2017 od 11.00 do 16.00 hodin.

5/8/2017 více
pivopeni2017.jpg
Festival Pivopění
Na nádvoří textilky na Staroměstské ulici

Výběr své produkce přijedou čepovat místní i vzdálenější minipivovary a na pódiu se vystřídají kapely, které rezonují se střední i mladší generací. Od brzkého odpoledne až do pozdních večerních hodin se budou na pódiu střídat hudební kapely různých stylů a žánrů. Připraveny budou stánky s regionálními pivy a občerstvením.

5/8/2017 více
rekordy2016-2.jpg
IX. Beskydské rekordy
Aneb Frýdek-Místek plný chutí

Proběhne pokus o rekord v pití šťávy, vystoupí David Kraus a kapela Light & Love, můžete si zasoutěžit o nejlepší štrúdl a ochutnat spoustu dobrého jídla! Je připraven program pro celou rodinu!

19/8/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.