Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
logo_visitfm.jpg
Letní kino
Tradiční letní kino ve Frýdlantě n. O.

Shlédnout můžete filmy – Lichožrouti, Instalatér z Tuchlovic, Spojenci, Bezva ženská na krku, Dítě Bridget Jonesové, Špunti na vodě a Všechno nebo nic.

27/7-2/8/2017 více
veterani.jpg
Beskyd Rallye Turzovka
Zavítá také do Frýdku-Místku

Jubilejní 20. ročník srazu historických vozidel zavítá také na Zámecké náměstí a to v pátek od 14:30 hod. Je připraven speciální program ve spojení s festivalem Jazz ve městě!

28/7/2017 více
slunicko.jpg
Jelen
Koncert v rámci Beskydského hudebního léta

Jelen je česká akustická kapela hrající tzv. roots music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues.

28/7/2017 více
hukvaldy.jpg
Šermířské Hukvaldy
Prožijte naživo legendární okamžiky

Šermířský spolek ADOREA zavítá na hrad Hukvaldy a předvede sekci vystoupení – Duel, Hrdinové a Frejíři a Duelanti. Začátek od 10 hodin.

29/7/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Netradiční výstup na LH s průvodcem

Toužíte zažít netradiční výstup na Lysou horu a chcete se dozvědět více o této hoře? Tak neváhejte, obujte si pohodlné boty a pojďte na netradiční výstup komentovaný průvodcem. Dozvíte se spoustu zajímavého a zahlédnete třeba i vzdálené tatranské štíty. Výstup je na objednávku!

29/7/2017 více
portasi_na_opalene.jpg
S portáši na Opálené po šesté
Portášské setkání s bohatým programem

Těšit se můžete na muziku Valašský vojvoda z Kozlovic, dále vystoupí Trombitáši Štefánikovci z Půchovské doliny (SK), písničkář Marián 333, skupina historického šermu Viator z Ostravy. Večer vatra a ohnivá show. Vstupenky jsou slosovatelné a zároveň jsou losem do opálenské portášské soutěže. Připraveny jsou jehněčí speciality, grilovaná masa, uzeniny, borůvkové knedlíky a další tradiční laskominy.

29/7/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.