Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zamek.jpg
Výstava 750 let Frýdku-Místku
Na frýdeckém zámku

Výstava přibližuje proměny města od jeho založení do aktuální přítomnosti. Letos oslavíme 750. výročí vzniku města. První písemná zmínka o předchůdci Místku, trhové osadě Friedeberku, je v testamentu biskupa Bruna ze Schauenburku z 29. listopadu 1267.

Do 10/9/2017 více
vystava_umelecke_cinnosti.jpg
Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Jubilejní 45. ročník výstavy

Výstava propaguje umění neprofesionálních umělců v oboru malířství, dřevořezby, vystavena je keramika, výšivky, krajky, samorosty, fotografie, modely dřevěných kostelů atd.

Do 22/7/2017 více
hukvaldy2.jpg
Putování za pokladem do dračí sluje
Na hradě Hukvaldy

Vydejte se na dobrodružnou cestu za dračím pokladem v sobotu 22. 7. 2017 od 10.00 do 17.30 hodin. Na hradě Hukvaldy se usídlil tříhlavý drak i s dračím pokladem.

22/7/2017 více
pivo_univerzal.jpg
Festival, který nebude!
V Beskydském pivovárku

Jste zváni na pivo! Bude se čepovat 20 druhů piv z 5 pivovarů. Bude i něco málo k zakousnutí a trochu muziky, která zahraje k tanci i poslechu.

22/7/2017 více
vcelarsky_den2017.jpg
Včelařský den
Přednáška, prodej medových výrobků a taneční zábava

Uvidíte prohlídku včelnice, uslyšíte přednášku Martina Carbola na téma "Racionalizace chovu včel“, k tanci a poslechu Vám zahraje skupina Beskyd Band. Připraveno je také občerstvení: med nejvyšší kvality z vlastní produkce včelnice Krásná, frgály z Palačova, medové speciality, guláš, placky.

22/7/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej…
Aneb co jste ještě nevěděli

Užijte si netradiční výstup s poutavým výkladem na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd! Připravili jsme pro vás 7 zajímavých zastavení, na kterých se seznámíte s historií, pověstmi či informacemi o nově postavených budovách na Lysé hoře. Nutná rezervace předem – janovska.dagmar@beskydy-info.cz nebo 558 676 909.

29/7/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.