Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
vystava_umelecke_cinnosti.jpg
Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Tradiční výstava

Výstava propaguje umění neprofesionálních umělců v oboru malířství, dřevořezby, vystavena bude keramika, výšivky, krajky, samorosty, fotografie, modely dřevěných kostelů atd.

1-22/7/2017 více
smalt_galerka.jpg
Beskydské smaltování
Smaltování členů a umělců

V tomto týdnu bude ve firmě Beskyd spol. s r. o. probíhat Beskydské smaltování. Slavnostní zahájení bude 3.7.2017 v 9:00 hod. Během týdne smaltování se budou konat pro zájemce skupinové exkurze v prostorech konání akce. Exkurze budou probíhat ve dnech 5.-6.7.2017 od 14:00 hod. Exkurze jsou zdarma. Objednávky na tel. 722 104 179 - paní Wernerová.

3-9/7/2017 více
lhoty.jpg
Sraz Lhot a Lehot
Bohatý kulturní program

Zváni jsou nejen Lhoťani, ale také sousedi z okolních obcí! Vystoupí folklórní soubory – Valášek, Pilky, Valašský vojvoda, dále pak kapely Mirai, Horkýže slíže revival, Michal Tučný revival, Elán kontraband aj. Hvězdou víkendového programu pak jistě bude známá populární zpěvačka Petra Janů.

7-9/7/2017 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Netradiční výstup na LH s průvodcem

Toužíte zažít netradiční výstup na Lysou horu a chcete se dozvědět více o této hoře? Obujte si pohodlné boty a pojďte na zajímavý výstup komentovaný průvodcem s námi. Dozvíte se spoustu zajímavého a zahlédnete třeba i vzdálené tatranské štíty. Výstup je na objednávku!

11/7/2017 více
soutez_strudl.jpg
Soutěž o nej štrůdl
Pečete rádi? Zúčastněte se naší soutěže!

Myslíte si, že právě Vy pečete ten nejlepší štrúdl? Všichni, co ochutnali, nešetřili slovy chvály? Tak neváhejte a přihlaste se do naší soutěže o nejlepší štrúdl. Čekají na Vás hodnotné dárky.

19/8/2017 více
rekordy2014.jpg
IX. Beskydské rekordy
Aneb Frýdek-Místek plný chutí

V letošním ročníku budete moci vyzkoušet točenou limonádu z pivovaru Koníček. Rekordní pití této šťávy bude probíhat ve dvojicích a bude trvat celých 9 hodin.

19/8/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.