Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
slunicko.jpg
Druhá tráva
Koncert v rámci Beskydského hudebního léta

Přijďte se podívat na to nejlepší z českého bluegrassu. Skupina Druhá tráva byla založena v roce 1991 textařem, zpěvákem a kytaristou Robertem Křesťanem a banjistou Lubošem Malinou. A zavítají právě do krásného horského areálu penzionu Sluníčko!

30/6/2017 více
rezbarske_kurzy.jpg
Beskydské řezbářské kurzy
Pro začátečníky i pokročilé!

Kurzy pro začátečníky i zkušenější v prostorách Střední průmyslové školy, Obchodní akademie ve Frýdku-Místku. Cena kurzu je 3.800 Kč a rezervovat můžete na zdenka.kuncova@post.cz.

1-7/6/2017 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Netradiční výstup na LH s průvodcem

Toužíte zažít netradiční výstup na Lysou horu a chcete se dozvědět více o této hoře? Tak neváhejte obujte si pohodlné boty a pojďte na netradiční výstup komentovaný průvodcem. Dozvíte se spoustu zajímavého a zahlédnete třeba i vzdálené tatranské štíty. Výstup je na objednávku!

1/7/2017 více
hukvaldy6.jpg
Škola čar a kouzel s Harry Potterem
Na hradu Hukvaldy

Přijď oslavit konec školy a začátek prázdnin s Harry Potterem na hrad Hukvaldy v sobotu 1. července 2017. Naučíš se čarovat, posbíráš magické předměty, odneseš si kámen mudrců a fotka ve foto koutku na památku jistě potěší.

1/7/2017 více
vystava_umelecke_cinnosti.jpg
Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Tradiční výstava

Výstava propaguje umění neprofesionálních umělců v oboru malířství, dřevořezby, vystavena bude keramika, výšivky, krajky, samorosty, fotografie, modely dřevěných kostelů atd. Slavnostní zahájení výstavy se uskuteční dne 1. července 2017 od 10:00 hodin. Výstavu uvede Lašský král Zdeněk Vilém Krulikovský, zatančí folklórní soubor Grunik a k příjemné atmosféře zahraje cimbálová muzika Kotci.

1-22/7/2017 více
zidovsky_hrbitov.jpg
Komentovaná prohlídka Židovského hřbitova
S Mgr. Jaromírem Poláškem

Komentovaná prohlídka je určena široké veřejnosti. Prohlídky proběhnou ve 13, 14, 15 a 16 hodin a potrvají cca 45 minut.

2/7/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.