Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
bazilika_nocni.jpg
Noc kostelů
Ve F-M a okolních obcích navštívíte přes 20 kostelů

Nenechte si ujít také letos možnost navštívení mnohdy nepřístupných míst v kostelích. Budete moci nahlédnout do sakristií, věží, krypt či zahrad.

9/6/2017 více
hukvaldy.jpg
Grilování na hradě
Již tuto sobotu   

Můžete se těšit na bohatou nabídku grilovaných pochutin, odborný výklad a ukázku využívání různých druhů koření v minulosti, pro Vaše ratolesti bude připraven Dětský koutek, posezení u táboráku (jídlo vlastní), řadu dalších aktivit pro děti i dospělé.

10/6/2017 více
smalt.jpg
Po stopách frýdlantské litiny a smaltu
Komentovaná prohlídka městem

Nenechte si ujít jedinečnou komentovanou prohlídku věnovanou frýdlantské litině a smaltu. Právě odvětví jako železárny a výroba smaltovaného zboží v minulosti sehrály významnou roli při rozvoji města a přispěly tak k jeho věhlasu.

10/6/2017 více
drevene_sochy_ostravice.jpg
Ráj dřevěných soch
Otevření expozice řezbářských prací

Slavnostní zahájení provozu stálé expozice řezbářských prací Luďka Vančury pod názvem - RÁJ DŘEVĚNÝCH SOCH na Ostravici v Biskupské zahradě.

10/6/2017 více
zamecke-namesti.jpg
Den s integrovaným záchranným systémem
Na Zámeckém náměstí

Zavítejte v sobotu na Zámecké náměstí a  zažijte dynamické ukázky záchranářských prací dobrovolných hasičů, policistů, záchranářů či členů horské služby.

10/6/2017 více
citron.jpg
Koncert skupiny Citron
Večer plný hudby

Legendární kapela CITRON s Láďou Křížkem a Tanjou vám představí písně z nového alba „Rebelie rebelů“, ale také své nestárnoucí hity. Velkolepý koncert nabídne novou atraktivní scénu plnou světelných efektů a video animací. Předkapelou bude skupina Bastard, která s Citrony jezdila na společné turné. Po koncertě to rozjedou Horkýže slíže revival.

10/6/2017 více
lysa_hora.jpg
(Nejen) S kočárky na vrcholy
Tentokrát na Lysou horu

Pro všechny zájemce a milovníky přírody se uskuteční hromadné vytlačení nejen kočárků (samozřejmě včetně potomků) na nejvyšší horu Beskyd. Půjde se po 8,5 km dlouhé kvalitní asfaltové silničce, která vede z Papežova až na vrchol Lysé a auta na ni mají zákaz vjezdu. Přijďte se projít, nejedná se o závod!

11/6/2017 více
chlebovicky_krpal_2017.jpg
Chlebovický krpál 2017
5. ročník extrémního běhu do vrchu

Extrémní závod je pořádnou zkouškou pro všechny odvážlivce tohoto běhu do vrchu. Kdo letos zdolá běh vesnicí, prudkou sjezdovku a 93 schodů rozhledny Panorama? Kdo se popere na hlavní trati s délkou 1500 metrů a převýšením 200 metrů? Staňte se králem nebo královnou rozhledny!

11/6/2017 více
mff.jpg
Mezinárodní folklorní festival
23. ročník festivalu ve Frýdku-Místku

Barvy folklóru z celého světa na jedinečném festivalu, který se koná již 23 let ve Frýdku-Místku!  Jednou z výjimečných událostí bude slavnostní koncert na počest 750. výročí města Frýdek-Místek, který se uskuteční v úterý 13. června v 19.00 hodin v hale Polárka. Na koncertě vystoupí slovenský profesionální soubor SL'UK (Slovenský l'udový umelecký kolektív) s představením „Kolem světa“.

13-19/6/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.