Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
femme_artale.jpg
Festival Femme Artale
Design festival

Všem nadšencům do designu a životního stylu se otevřou stylové industriální prostory Slezanu na Těšínské ulici. Prostor zaplní stánky s originálními výrobky, bude příležitost pracovat na uměleckých workshopech, kdo bude mít zájem, dozví se něco o sobě a světě kolem sebe na přednáškách.

2-3/6/2017 více
penzion_slunicko.jpg
Dětský den na Sluníčku
S bohatým programem

Rekreační centrum Sepetná pořádá v areálu koupaliště při penzionu Sluníčko Den dětí s doprovodným programem spojený s otvíráním areálu koupaliště s tobogány, v tento den je VSTUP ZDARMA pro všechny příchozí. Pro děti je připraven program se spoustou zábavy a soutěží.

3/6/2017 více
joga.jpg
První jógový festival ve Frýdku-Místku
V sobotu od 9 hodin

S radostí ohlašujeme první ročník jógového dne v našem krásném městě. 2 místa, lektoři nejen z Frýdku-Místku, několik druhů jógy, meditace, tibetské mísy, jídlo, kouzelné kamínky a další.

3/6/2017 více
textilky.jpg
Frýdek-Místek – město s textilní historií
Tematická prohlídka s průvodcem

Poznejte Frýdek-Místek jako za dob, kdy jeho hlavním průmyslem bylo textilnictví, které mělo vliv na architekturu města. Na tehdy periferních částech města byly postupně budovány jednotlivé textilní provozy. Vstupné zdarma.

3/6/2017 více
hukvaldy2.jpg
Dětský den
Hrad Hukvaldy

Těšte se na soutěže pro děti i dospělé, stavbu pece na tavení železné rudy a řadu dalších překvapení. Program začíná v 9 hodin.

3/6/2017 více
konickuv-den.jpg
Koníčkův den
Ve Vojkovicích

V sobotu vás čeká bohatý program v Minipivovaru Koníček! Užijte si rodinné odpoledne s hudebním doprovodem, skákacím hradem, divadýlko pro děti, pivní soutěže, hod sudem a mnoho dalšího.

3/6/2017 více
namesti_svoobdy.jpg
Běh mezi náměstími
Tradiční běžecký závod ve F-M

Přijďte si v nedělním dopoledni zaběhat a zasoutěžit o cenu primátora statutárního města Frýdku-Místku Mgr. Michala Pobuckého, DiS. Na vítěze hlavního závodu čekají tradiční soudky piva!

4/6/2017 více

hotel_freud2.jpg
Hopsalín
Pořad ke Dni dětí

Představení a zábava pro děti, hry a soutěže. Se svým interaktivním programem vystoupí klaun Hopsalín. Celý program budou provázet písničky, soutěže a hry pro děti. Vstup je zdarma.

4/6/2017 více
smalt.jpg
Po stopách frýdlantské litiny a smaltu
Tematická prohlídka ve Frýdlantu n. O.

Nenechte si ujít jedinečnou komentovanou prohlídku věnovanou frýdlantské litině a smaltu. Právě odvětví jako železárny a výroba smaltovaného zboží v minulosti sehrály významnou roli při rozvoji města a přispěly tak k jeho věhlasu.

10/6/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.