Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
pustevny-leto.jpg
Dřevěné Pustevny
3. ročník Řezbářského sympozia

Po celý víkend na vás čeká zábavný tematický program pro děti i dospělé, jarmark s lokálními výrobky a v neposlední řadě také řezání soch!

18-21/5/2017 více
hala_polarka2.jpg
Frýdecko-Místecký veletrh
Zavítá do haly Polárka

Víkendový veletrh pro celou rodinu ve znamení stavebnictví, bydlení, ale také novinek pro zahradu a hobby. Vstupné na veletrh je zdarma.

19-21/5/2017 více
okolo_basky.jpg
Okolo Bašky cestička
Turistický pochod

Trasa je schůdná pěšky, na kole i s kočárkem. Na trase Vás bude čekat tradiční překvapení. Večerní opékání párků (dostanete po projití trasy). Večerní jarní kino U Studny.

20/5/2017 více
fm_na_kole2_jpeg.jpg
Frýdek-Místek na kole
Zahájení cyklistické sezóny ve městě

Pro všechny, kdo mají rádi cyklistiku a zdravý životní styl! Užijte si pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. Již tuto sobotu od 10 hodin u přehrady Olešná.

20/5/2017 více
hukvaldy2.jpg
Písně hukvaldských Beskyd
Zpříjemněte si sobotní odpoledne

Od 13 hodin vás čeká workshop hry na nástroje, pohádka a na závěr koncert kapely RukyNaDudy, která se zaměřuje na historické nástroje pro lidovou hudbu.

20/5/2017 více
cesta_za_tancem.jpg
Cesta za tancem
Zábavné odpoledne pro děti i dospělé

Během tanečních workshopů si můžete osvojit základy breakdance, hip-hopu či dancehallu a v hlavním programu nebude chybět ani vystoupení Afros.cz či Dance crew Brno.

20/5/2017 více
svaty_jan_session.jpg
Svatý Jan session
Na farní zahradě u kostela sv. Jana Křtitele

Jarní díl festiválku s hvězdami z Polska a ze Slovenska. Na festivalu zahraje hostitelská kapela Hrozen, dále zahraniční interpreti Sima Martausová, Plyš a v neděli vystoupí Kinga Glyk trio. Vstupné na všechna vystoupení je dobrovolné!

20-21/5/2017 více
pumptrack.jpg
Otevření Pumptrack Staříč
První asfaltový Pumptrack na Severní Moravě

Máš rád pohyb na čerstvém vzduchu? Jezdíš na kole, skejtu, koloběžce, či inlajnech? Máš děti, které nevydrží chvíli v klidu a jsou neustále v pohybu? Pak nesmíš chybět na grandiózní otevírací párty nového Pumptracku!

21/5/2017 více
chata_prasiva.jpg
(Nejen) S kočárky na vrcholy
Tentokrát k chatě Prašivá

Pro všechny zájemce a milovníky přírody se uskuteční "kočárkování" na ne moc dlouhý, přesto místy prudký beskydský kopec, který patří od pradávna k těm nejnavštěvovanějším místům v Beskydech vůbec. Start je společný, tempo ale individuální a přizpůsobené nejmladším účastníkům

21/5/2017 více
madam_buterfly.jpg
Madama Butterfly
Opera v kině, přenos z Royal Opera House

Láska, touha, žal a zoufalství ... "Butterfly" je bezesporu jednou z divácky nejúspěšnějších a zároveň umělecky nejcennějších oper všech dob.

22/5/2017 více
bazilika_nocni.jpg
S nádechem tajemna
Prohlídka k výročí 750 let Frýdku-Místku

K Frýdku a Místku se váže řada pověstí a záhad, které často vycházejí ze skutečných událostí, které se v minulosti staly. Jen čas, který uběhl od těchto událostí, mnohdy zastřel jejich skutečný obsah. Prohlídka se koná za každého počasí a je zdarma!

24/5/2010 více
beskydy_objektivem_zapad.jpg
Beskydy objektivem
Aneb foťte jinak, foťte lépe

Minikurz s profesionálním fotografem bude zaměřen na západ Slunce v Beskydech. Vstupné je 200 Kč a je nutná rezervace předem!

31/5/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.