Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
mistek.jpg
Literární noc
Zaniklá místecká zákoutí

Trasa je situovaná do Místku a provede nás s historikem Jaromírem Poláškem po místech, která během desetiletí či staletí změnil zub času k nepoznání. Bude proložena literárními úryvky, které s těmito místy souvisí. Akce se uskuteční v rámci oslav 750 let založení města.

12/5/2017 více
hukvaldy.jpg
Komedianti a blázni na hradě
Hrad Hukvaldy

Komedianti, šermíři a blázni na hradě Hukvaldském aneb průřez tvorbou Divadla Bez Střechy Ostrava. Přijďte se pobavit.

13/5/2017 více
hukvaldy2.jpg
Po zarostlém chodníčku
36. ročník pěší turistiky na 15 km

Turistický pochod vás provede místy spojenými s Leošem Janáčkem do malebné obce Hukvaldy a blízkého okolí. Trasa je dlouhá 15 km a zavede vás např. do Památníku Leoše Janáčka nebo na hukvaldský hrad. Startuje se v areálu bývalého koupaliště na Hukvaldech od 7:30 do 10:00 hodin. 

13/5/2017 více
beskydy_objektivem.jpg

Beskydy objektivem
Minikurz fotografování

Poznejte Beskydy skrz fotoaparát! Naučte se fotografovat přírodu Beskyd a přitom dostaňte ještě užitečné rady od zkušeného fotografa Josefa Plačka! Čtyřhodinového kurzu se mohou zúčastnit jak dospělí, tak i malí fotografové v doprovodu rodiče.

13/5/2017 více
zamek.jpg
Mezinárodní den muzeí
Na frýdeckém zámku

Komentované prohlídky Zámeckého okruhu budou vždy každou celou hodinu od 10.00 do 17.00 hodin, prohlídky stálé expozice Beskydy - příroda a lidé vždy 15 minut po celé hodině. Bude otevřena interaktivní výstava z rostlinné říše s názvem Mechorosty - latimérie mezi rostlinami, která je zapůjčena z Vlastivědného muzea v Olomouci.

14/5/2017 více
kros_run.jpg
Ondřejnický kros run 2017
Závod v přespolním běhu

Závod v přespolním běhu pro širokou veřejnost, který vede okolím obce Kunčice pod Ondřejníkem. Prezentace 8:45 - 10:00. Start 10:15 předžáci + postupně další kategorie. Startovné: dobrovolné.

14/5/2017 více
aquapark_olesna.jpg
Mezinárodní den rodiny
Využijte slevy do aquaparku!

Podoby dnešní rodiny jsou rozličné, ale pořád by měla zůstávát místem, odkud vycházíme a kam se vracíme. Zaslouží si pozornost nejen svých členů.

15/5/2017 více
cena_za_neznost.jpg
Cena za něžnost
Divadelní představení

Melodramatický příběh, který zachycuje téměř třicet let vývoje vztahu autoritativní výstřední matky a dcery, která se snaží vymanit z jejího područí. Hrají J. Janěková, J. Čvančarová, A. Pyško a další.

17/5/2017 více
fm_na_kole.jpg
Frýdek-Místek na kole
Zahájení cyklosezóny ve městě

Zahajte s námi již počtvrté cyklistickou sezónu ve městě! Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kdo mají rádi zdravý životní styl. Užijte si tak pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka.

20/5/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.