Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
hotel_freud2.jpg
Degustace rumů
S výkladem odborníka

V Klubu FREUD na Vás čeká další degustace rumů s výkladem odborníka na slovo vzatého. Těšit se můžete na rumy z oblasti Panamy, Barbadosu, Kuby a Latinské Ameriky. Ochutnávat budeme společně 6 unikátních vzorků z těchto oblastí.

5/5/2017 více
cimbal.jpg
Májové posezení u cimbálu
S cimbálovou muzikou Polajka

Chcete si poslechnout krásnou lidovou hudbu z Valašska, Moravy a ze Slovenska? Obecní úřad Staré Hamry pořádá v kulturním domě na Samčance  „Májové posezení u cimbálu“ s cimbálovou muzikou Polajka.

5/5/2017 více
sady_smetany.jpg
Den Země
Celosvětová oslava Dne Země

V Sadech Bedřicha Smetany se uskuteční bohatý zábavně naučný program pro širokou veřejnost. Tématem je v letošním roce síla vody, zjistíte proč je důležitá pro lidské tělo, pro koho je domovem a také proč je nutné ji chránit.

5/5/2017 více
rytiri_nebes.jpg
Rytíři nebes
Letecká akrobatická show

K oslavám 72. výročí ukončení II.světové války je pro vás připravena akrobatická letecká show, ukázka Armády ČR, program a soutěže pro děti, bohaté občerstvení a mnoho další zábavy.

6/5/2017 více
gurmanfest.jpg
Gurmán Fest
V květnu dostanou naše chuťové buňky zabrat

Kromě desítek stánků s regionálními i exotičtějšími delikatesami nabídne Gurmán fest i několik kulinářských a baristických workshopů a nebude chybět ani oblíbená Chilli show. V podvečerních hodinách zazní na hlavním podiu několik zajímavých kapel.

6/5/2017 více
aquapark_olesna.jpg
Májové plavání při svíčkách
V aquaparku Olešná

Pravidelné plavání při svíčkách, kdy se Krytý aquapark Olešná zahalí do tmy a rozsvítí ho světla svíček. Se svou drahou polovičkou si užívejte plavání od 20:00 až do 23:00 hodin.

6/5/2017 více
hukvaldy.jpg
Máj lásky čas na Hradě Hukvaldy
Program začíná od 9 hodin

Příjemné rodinné odpoledne nejen pro páry. Bude pro vás připraven program, který je určen především dvojicím – zamilovaným párům, rodičům, mamince se synem, tatínkovi s dcerou, ale zapojit se může také babička s dědečkem.

6/5/2017 více
river_run.jpg
River run trail
Překonej sám sebe!

Běžecký závod River Run Trail je rozdělen do dvou kol. První kolo se uskuteční 7.5.2017, kdy si můžete vybrat z tratí v délce 5,5 km, 13 km nebo 17 km, kterou uběhnete. V druhém kole, které se koná 8.10.2017 poběžíte druhou trať a budete se snažit pokořit svůj čas z prvního kola.

7/5/2017 více
fm_na_kole.jpg
TIP BIC – Frýdek-Místek na kole
Zahájení cyklosezóny ve městě

Zahajte s námi již počtvrté cyklistickou sezónu ve městě! Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kdo mají rádi zdravý životní styl. Užijte si tak pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka.

20/5/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.