Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kotci_janackova_sin.jpg
Frydlantsky huděc
Hudebně výpravný pořad

Cimbálová muzika Kotci zve všechny příznivce folklóru na 2. ročník hudebně výpravného pořadu Frydlantsky huděc s Marianem Friedlem jako hostem.

27/4/2017 více
divoke_kocky2016.jpg
Divoké kočky
Travesti show

Ostravská travesti skupina přiveze celovečerní narozeninový program k 10. výročí. Miriam, Paloma a Sindy jsou Divoké kočky, profesionálové ve svém oboru, a tak se můžete těšit na zaručenou zábavu se známými zpěvačkami, scénkami, komickými čísly, moderovacími vstupy a nakonec k překvapivému odhalení.

27/4/2017 více
logo_visitfm.jpg
Doberská pouť 2017
V areálu bývalého dřevoskladu

Tradiční doberská pouť, která se bude konat na místě bývalého dřevoskladu poblíž železniční stanice Dobrá u Frýdku-Místku. Předpokládané atrakce - Extreme, Booster, Centrifuga, Break Dance, Autodrom, Lavice Mega Star, Létající labutě, Bobová dráha, Housenková dráha a další.

28-30/4/2017 více
mezinarodni_den_tance.jpg
Mezinárodní Den tance
Den, kdy bude tančit celý Frýdek-Místek

Přijeďte 28.4. do Frýdku-Místku a zažijte neskutečnou multižánrovou taneční show na místeckém náměstí Svobody. Letos to bude velké! Další level, nová show, luxusní hosté. Akci pořádá Taneční skupina Funky Beat.

28/4/2017 více
hotel_fred.jpg
Chlap na zabití
Francouzská komedie

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat jako snadná práce. Opak je však pravdou ... Hrají: Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Jaroslav Šmíd, Betka Stanková, Michal Slaný, Milan Šimáček.

28/4/2017 více
kino_na_hranici.jpg
Kino na hranici
19. ročník mezinárodního filmového festivalu

Milan Lasica, Karel Roden, Karolina Gruszka, Allan Starski budou hosty 19. ročníku mezinárodní filmové přehlídky Kino na hranici, která se bude konat ve dnech 28. dubna – 3. května 2017 v Cieszyně a Českém Těšíně. Přichystány jsou retrospektivy umělců, promítání více než 100 filmů a doprovodný program s koncerty.

28/4-3/5/2017 více
astronomicky_den2.jpg
Astronomický den
Na chatě Charbulák

Jsou pro Vás připraveny zajímavé přednášky, během dne bude probíhat pozorování Slunce speciálními dalekohledy a pokud počasí dovolí, bude připravena komentovaná prohlídka oblohy s pozorováním astronomickými dalekohledy.

30/4/2017 více
logo_visitfm.jpg
VII. Májový pochod na Skalku
Turistika

Sraz na Skalce je okolo 12.00 hod. Trasy nejsou předem určeny, cestu si volí každý podle svých možností. Drobné občerstvení, včetně opékání špekáčků, je zajištěno na vrcholu. Přijďte strávit první májový den pohledem na krásné přírodní scenérie, které nás obklopují a také přátelskými debatami po cestě tam i zpět a na vrcholu.

1/5/2017 více
lysa_hora_bic_vyber_5.jpg
Rej čarodějnic a strašidel pod Lysou horou
Soutěže, zábava a hry

Od 11 hodin máme hlavně pro děti připraven bohatý program. Soutěže, hry, místní hasiči budou stavět máj, vyhlásíme také nejlepší kostým a čarodějnickou superstar. Uvidíte také ukázky lidových řemesel a připraveno je pro Vás občerstvení.

1/5/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.