Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
lavash.jpg
Justin Lavash
Koncert britského zpěváka

Britský muzikant Justin Lavash žije v Česku už řadu let a je dobře znám ze společných projektů s Lenkou Dusilovou, Monikou Načevou a dalšími. Nyní vystoupí v Kulturním centru ve Frýdlantu n. O.  v kinosálu.

21/4/2017 více
studanky_vodnici.jpg
Otvírání ondřejnických studánek
Turistická akce pro rodiny s malými dětmi

Procházka pohádkovým lesem má 5 zastavení u studánek s pohádkovými bytostmi, kde děti plní různé úkoly, za které dostanou sladkou odměnu.

22/4/2017 více
ivancena_stary_pomnik.jpg
Výstup na Ivančenu
Tradiční výstup na mohylu

V sobotu 22.4.2017 proběhne historicky první společný výstup k  "nové mohyle" pod Lysou horou. Skauti z blízka i z dáli společně poputují k Ivančeně, kam mohou donést kámen s podpisem. Kromě slavnostního ceremoniálu bude u mohyly také doprovodný program.

22/4/2017 více
mistek.jpg
/Ne/zapomenutý Místek
Tradiční prohlídka s průvodcem

Zajímá vás historie města Frýdku-Místku? Chcete se dozvědět, kde se nacházely hostince a jiné živnosti ve městě, či kteří obchodníci a živnostníci zde v minulosti působili? Vyrazte na prohlídku v sobotu v 9 hodin z náměstí Svobody.

22/4/2017 více
opalena_vitani_jara.jpg
Vítání jara na Opálené
Setkání všech co přírodu rádi mají a jaro s námi přivítají

Otvírání Barborčiny studánky, vyhánění ovcí na pastvu a soutěž ve zpěvu. Vystoupí cimbálová muzika Grunt, děti z frýdlantského folklórního souboru Lašánek a folklórní skupina z Ostravy. Připraveno bude také dobré jídlo a pití.

22/4/2017 více
michal_je_pajdulak.jpg
Michal je pajdulák
Michal Nesvatba ve Frýdku-Místku

Budete si hrát a vyprávět o tělíčku - od hlavy až k patě a naopak. Nohy dáte na ramena, budete si držet palce, aby vám nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu!

23/4/2017 více
pumptrack.jpg
Otevření Pumptrack Staříč
Přijďte si vyzkoušet novou dráhu

Máš rád pohyb na čerstvém vzduchu? Jezdíš na kole, skejtu, koloběžce, či inlajnech? Máš děti které nevydrží chvíli v klidu a jsou neustále v pohybu? Pak nesmíš chybět na grandiózní otevírací párty nového PUMPTRACKU.

23/4/2017 více
united_colours.jpg
United Colours 750 F≈M
Podchod pod Hlavní třídou

K výročí 750 let Frýdku≈Místku dostanou další šedivá místa našeho města nový nátěr. Frýdek≈Místek během letošního roku přivítá při několika příležitostech uznávané umělce street art a graffiti, kteří svými malbami postupně ozdobí vybrané městské zdi.

24-30/4/2017 více
nedved_koncert.jpg
Velkej flám
Koncert F. Nedvěda a skupiny Tie Break

František Nedvěd slaví sedmdesátiny velkým narozeninovým turné, kde si s ním můžete zazpívat nejen „Kočovné herce“, „Devatenáct“ či „Řemeslo“, ale i slavné hity Brontosaurů „Stánky“, „Růže z papíru“, „Skládanku“ a mnoho dalších.

24/4/2017 více
dva_nahaty_chlapi.jpg
Dva nahatý chlapi
Hraje amatérské divadlo Ventyl

Seriózní advokát a věrný manžel se ocitá ve frapantní situaci, právě se totiž probudil úplně nahý v posteli se svým kolegou z práce. Oba jsou na stejné lodi, protože ani jeden netuší, jak se tam dostal. Příchod Alainovy ženy celou věc dále komplikuje a Kramer dělá vše možné i nemožné, aby své manželství zachránil. Jeho obhajoba má však od počátku vážné trhliny, navíc Catherine v jeho diáři objeví podezřelé jméno a zdá se, že její přesvědčení už nemůže nic změnit…

24/4/2017 více
kino_na_hranici.jpg
Kino na hranici
19. ročník mezinárodního filmového festivalu

Milan Lasica, Karel Roden, Karolina Gruszka, Allan Starski budou hosty 19. ročníku mezinárodní filmové přehlídky Kino na hranici, která se bude konat ve dnech 28. dubna – 3. května 2017 v Cieszyně a Českém Těšíně. Přichystány jsou retrospektivy umělců, promítání více než 100 filmů a doprovodný program s koncerty.

28/4-3/5/2017 více
fotoprvodce_fm.jpg
Frýdek-Místek objektivem
Minikurz s profesionálním fotografem

Poznejte Frýdek-Místek skrz fotoaparát! Naučte se fotografovat nevšední zákoutí Frýdku-Místku a přitom dostaňte ještě užitečné rady od zkušeného fotografa Josefa Plačka! Nutná rezervace předem!

29/4/2010 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.