Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fryda.jpg
Cítíte ten mráz
Dechberoucí výstava ve Frýdě

Přijďte zapomenout na svět kolem sebe. Budete prozkoumávat a dotýkat se nedotknutelného. Čekají na vás 2 interaktivní výstavy – Dobrodružná Arktida a Svět obživlých dinosaurů.

Do 30/4/2017 více
tancirna_fno.jpg
Frýdlantská tančírna
Tentokráte v retro stylu

Tančírna je určena pro mladé i dříve narozené, kteří se chtějí pobavit, zatancovat a setkat se, se svými přáteli. Vstup pouze v retro nebo společenském oblečeni.

7/4/2017 více
fno_matlova.jpg
Markéta Mátlová a Pavel Větrovec
Hudební událost koncertní sezóny 2016-17

Sopranistka, multižánrová zpěvačka a světově uznávaná umělkyně Markéta Mátlová a klavírista Pavel Větrovec - hlavní pianista Karla Gotta. Na programu budou světové operní árie, česká písňová tvorba a také skladby z nového alba Markéty Mátlové, nazvaného Perfect day.

7/4/2017 více
velikonoce_pruvodce.jpg
Vítání Velikonoc
Jarní veselí

Tradiční jarní veselí s dobrou zábavou se uskuteční na čeladenském náměstí. Čekají na vás stánky s občerstvením a malování kraslic. Pro dobrou zábavu zahraje dechová hudba Huťařka z Frýdku-Místku.

8/4/2017 více
fno_kasparek.jpg
Jak Kašpárek s Kalupínkou slavili Velikonoce
Nedělní pohádka pro děti

Kalupinka se pustí do příprav na velikonoční svátky. Nastává čas vítání jara a přichází pan Půst. Je třeba bříško nechat trochu odpočinout a více o sobě přemýšlet. To se nelíbí Kašpárkovi, je kapánek nabručený a tak Kalupinku zlobí a všelijak pošťuchuje. Kalupinka najde promrzlého zajíčka a pomocí svěcených kočiček ho uzdraví. Za to jí zajíček prozradí Velikonoční tajemství…

9/4/2017 více
zamek.jpg
Velikonoční jarmark
Na frýdeckém zámku

Velikonoční veselí, jarmareční prodej tradičních výrobků kraje, malování kraslic, pletení pomlázek - to vše je Velikonoční jarmark na frýdeckém zámku.

9/4/2017 více
fno_farmsk_trhy.jpg
Slezský rynek
Tradiční farmářský trh

Nabídka čerstvých potravin a produktů regionálních výrobců, prezentace lidové tvořivosti a dovednosti, hudební a slovní doprovod moderátora.

10/4/2010 více
nezapomenuty_mistek.jpg
/Ne/zapomenutý Místek
Nová prohlídka v roce 2017

Zajímá vás historie města Frýdku-Místku? Chcete se dozvědět, kde se nacházely hostince a jiné živnosti ve městě, či kteří obchodníci a živnostníci zde v minulosti působili? Vydejte se společně s Beskydským informačním centrem Frýdek-Místek v sobotu 22. dubna 2017 na jedinečnou vycházku!

22/4/2017 více
kino_na_hranici.jpg
Kino na hranici
19. ročník mezinárodního filmového festivalu

Milan Lasica, Karel Roden, Karolina Gruszka, Allan Starski budou hosty 19. ročníku mezinárodní filmové přehlídky Kino na hranici, která se bude konat ve dnech 28. dubna – 3. května 2017 v Cieszyně a Českém Těšíně. Přichystány jsou retrospektivy umělců, promítání více než 100 filmů a doprovodný program s koncerty.

28/4-3/5/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.