Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
pivo.jpg
Vše, co jste chtěli vědět o pivu, a nenapadlo vás se zeptat  
Přednáška budvarského someliéra

Aleš Dvořák je jeden z největších odborníků na pivo v České republice a uznávaný člen komisí pivních soutěží po celém světě. Zasvětí vás do historie výroby piva, seznámí vás se zásadami péče o pivo a názorně předvede, jak načepovat pivo Budweiser Budvar.

23/3/2017 více
fno_kulturni_centrum.jpg
ARAKAIN XXXV DOUBLE TOUR 2017
Arakain oslaví 35 let scéně velkolepým turné

Metalová kapela Arakain slaví 35 existence na naší scéně! Arakain odehraje na jednom místě hned dva koncerty, ve dvou, po sobě jdoucích, dnech. První koncert bude UNPLUGGED provedení, což bude poprvé za celých 35 let. Fanoušci se mohou těšit na oblíbené songy v této originální aranži. Druhý koncert pak bude v thrash metalovém duchu. Kapela se vrátí do doby, kdy se prosadila na pozici leadera v té době vznikajícího československého thrash metalu.

24-25/3/2017 více
bratri_ebenove.jpg
Bratři  Ebenové
Koncert v Národním domě

Pozoruhodné trio Bratři Ebenové – tedy Marek, Kryštof a David Ebenovi s kapelou se vracejí do Frýdku-Místku a naservírují přesně to, čím jsou proslavení: sofistikovaný folk s vybroušenými texty, které přetékají krásnými slovními hříčkami.

24/3/2017 více
meteo.jpg
Den otevřených dveří na meteorologické stanici
Prohlídka s odborným výkladem

Český hydrometeorologický ústav vás zve na Den otevřených dveří, který se koná u příležitosti Světového dne vody a Světového meteorologického dne. V době od 9:00 do 14:00 bude otevřena pro veřejnost meteorologická stanice na Lysé hoře. Návštěva bude doplněna odborným výkladem pracovníků stanice.

25/3/2017 více
divadlo_ctyrlistek_jeviste.jpg
Čert nikdy nespí
V divadle Čtyřlístek

Činoherní pohádka o tom, co všechno se stane, když čert omylem odnese do pekla anděla nebeského místo zlé královny.

25/3/2017 více
radegast.jpg
Den s tradičními řemesly
V Pivovaru Radegast

Vyrazte na výlet do pivovaru Radegast. V sobotu 25. března 2017 se zde koná Den s tradičními řemesly, který do pivovaru přivede kováře a šindeláře z Rožnova pod Radhoštěm, kteří vám představí své řemeslo.

25/3/2017 více
nordic.jpg
Nordic Walking na Olešné
S mistrem Evropy Jankem Vajčnerem

Jedinečná šance na lekci s mistrem Evropy v Nordic Walking (2016) - Jankem Vajčnerem. Jedná se o procházku, při které Vám Janek ukáže svoji techniku, fígle a cviky.

25/3/2017 více
prehrada_moravka.jpg
Den otevřených dveří na přehradách
Prohlídky s výkladem odborníka

Prohlídky přehrad Morávka a Žermanice se konají u příležitosti Světového dne vody. Prohlédnete si koruny hrází, nahlédnete do injekční i odvodňovací štoly, prohlédnete si strojovny, a nahlédnete i do dalších běžně nepřístupných míst těchto přehrad.

25/3/2017 více
privitejte_jaro.jpg
Přivítejte s námi jaro
Začátek na Zámeckém náměstí

Velikonoce jsou vrcholem a nejdůležitějším obdobím církevního roku. Je s nimi rovněž spojena řada rituálů a zvyků, které se odehrávaly v rodinách, na vesnicích i ve městech. Prohlídka tak návštěvníkům přiblíží dnes již mnohdy zapomenuté lidové obyčeje a symboly.

1/4/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.