Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
turecko_ocima.jpg
Turecko očima výtvarníka
Povídání a výstava prací Evžena Davida

Zajímá Vás, jaký mají Turci vztah k humoru? Skutečně se od nás liší? Jak je to s cenzurou? Pan David cestuje po světě díky světovým soutěžím kresleného humoru a podělí se s Vámi o své zážitky s osobními setkáními s lidmi jiných národností a můžete se těšit na zajímavé povídání o jeho profesi výtvarníka - karikaturisty.

16/3/2017 více
hotel_freud2.jpg
Degustace karibských rumů
Výklad odborníka s ochutnávkou

Zažijte tu pravou chuť Karibiku. V Klubu FREUD na Vás čeká degustace 8 druhů karibských rumu. Těšit se můžete na takové rumy, jako je Zacapa 23, Diplomatico 12, Millonario 15, Angostura 1824, Doorlys 12, Pyrat XO, Don Papa a Beach House.

17/3/2017 více
volejbal_fm.jpg
Finále play-off 1.ligy
Přijďte podpořit domácí tým!

Green Volley Beskydy zve na historicky první zápas klubu ve finále play-off 1.ligy mužů. Všichni volejbaloví příznivci nechť se dostaví v pátek 17. 3. v 19:00 hod. do haly SPŠ oslavit tento sportovní svátek, užít si báječnou atmosféru! Druhý zápas proběhne v sobotu 18. 3. od 17:00 hod. v hale SPŠ.

17 a 18/3/2017 více
soucek.jpg
René Souček
Křest nového alba

Koncert místního písničkáře spojený s křestem jeho nového alba. Kmotrem bude folkový zpěvák a textař Jaroslav Samson Lenk. Vstupenky si můžete zakoupit v Beskydském informačním centru za 120 Kč.

18/3/2017 více
change.jpg
Change
Film z dílny lezce Adama Ondry a Petra Pavlíčka

Adam Ondra je již několik let považován za nejlepšího lezce v historii lezení. S několika kamarády se vydává na dalekou cestu na neznámý sever Evropy. Odlehlé skalnaté oblasti Norska a Švédska ukrývají dosud neobjevené poklady. První skutečně svobodná cesta za hranice lidských možností může začít...

18/3/2017  více
fno_kulturni_centrum.jpg
Jak pejsek s kočičkou myli podlahu
Nedělní divadélko pro děti

Divadlo Tety Chechtalíny uvádí klasickou pohádku, tak trochu na jiný motiv... Děti jsou nabádány k udržování čistoty a pořádku, stávají se součástí hry a vyrobí si s pejskem a kočičkou obrovské bubliny. Vhodné pro celou rodinu a děti od 3 let.

19/3/2017 více
ondra_klymciw.jpg
Přednáška a pivo s Ondrou Klymčiwem
Motorkářem z Rallye Dakar

Ondra se s vámi podělí o své zážitky nejen z Dakaru, ale také z celého roku, po který se zotavoval z těžkého pádu, který jej postihl na loňském Dakaru. Po přednášce proběhne charitativní dražba Ondrova vybavení.

19/3/2017 více
vesela_trojka.jpg
Veselá trojka
Koncert

Veselá trojka Pavla Kršky je kapela známá z televize TV Šlágr, odkud si získala své posluchače a příznivce. Kapela hraje ve složení Pavel Krška - heligonka, Jaromír Kozelek - akordeon a Miroslav Hrdlička - klávesy, skládá své vlastní písničky. Hudba je určena všem, kteří mají rádi lidové písně.

22/3/2017 více
privitejte_jaro.jpg
Přivítejte s námi jaro
Začátek prohlídky na Zámeckém náměstí

Velikonoce jsou vrcholem a nejdůležitějším obdobím církevního roku. Je s nimi rovněž spojena řada rituálů a zvyků, které se odehrávaly v rodinách, na vesnicích i ve městech. Prohlídka tak návštěvníkům přiblíží dnes již mnohdy zapomenuté lidové obyčeje a symboly.

1/4/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.