Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zamek.jpg
Jedním tahem
Výstava v Muzeu Beskyd

Nová kolekce autorské módy a šperku české značky Martinez inspirovaná architekturou v detailech. Na modelech Martinez se budou objevovat potisky architektonických prvků, jako jsou historické pouliční lampy, fresky domů, dobová okna a další.

do 2/4/2017 více
na_vychode_v_trave.jpg
Na Východě v Trávě
Cestopisný dokumentární snímek s diskuzí

Ve filmu uvidíte: nejstarší nemocnici tradiční čínské medicíny v Pekingu, lékárnu čínské a západní medicíny, baňkování, největší metro světa, akupunkturu, prohlídku nemocnice TCM se základy západní medicíny, dětské oddělení tradičních čínských masáží, noční život a mnoho dalšího.

9/3/2017 více
zamecke-namesti.jpg
Fiat Panda, Fiat UNO
Přednáška v Zeleném domě

Začátkem roku 1980 Fiat představil nový malý vůz Fiat Panda. Panda byla ve službách policie, sloužila jako rozvážkový automobil, v zemědělství, při zásobování horských chat apod. V lednu 1983 byl na americkém mysu Canaveral představen další bestseller, Fiat UNO. Přednášku povede Mgr. Jaromír Polášek.

9/3/2017 více
kuba.jpg
Amerikou na kole I. - Kuba a pak dále
Beseda s promítáním

Renča a Martin Stillerovi vyrazili na půlroční a přesně 7 000 km dlouhé cykloputování po americkém kontinentě, jehož hlavním cílem bylo proniknout mezi lidi, poznat jejich kulturu, přírodu a krásy. Jaká byla Kuba ještě za Fidela a vlastně bez Fidela, to se dozvíte prostřednictvím vyprávění plného zážitků.

10/3/2017 více
sipkova_ruzenka.jpg
Šípková Růženka
Balet v kině

Vstupte do začarovaného světa princezen, vil a sudiček... Šípková Růženka patří k základním kamenům světového baletního repertoáru a je hudebníky považována za nejdokonalejší ze všech baletních opusů P. I. Čajkovského. Známou pohádku o dívce, která se píchne o trn a usne na sto let, nabízí kino ve Frýdlantu n. O. formou baletního záznamu z Royal Opera House.

13/3/2017 více
privitejte_jaro.jpg
Přivítejte s námi jaro
Začátek na Zámeckém náměstí

Velikonoce jsou vrcholem a nejdůležitějším obdobím církevního roku. Je s nimi rovněž spojena řada rituálů a zvyků, které se odehrávaly v rodinách, na vesnicích i ve městech. Prohlídka tak návštěvníkům přiblíží dnes již mnohdy zapomenuté lidové obyčeje a symboly.

1/4/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.