Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
tajemstvi1b.jpg
Největší tajemství Třetí říše
Přednáška spisovatele Milana Zachy Kučery

M. Z. Kučera autor knihy Největší tajemství třetí říše, jejíž první vydání získalo cenu E.E. Kische za literaturu faktu pro rok 2013. Představí nejen svou knihu, ale i výsledky nejnovějších terénních výzkumů badatelských skupin v podzemním komplexu Sovích hor i nová vysvětlení domněnek a legend...

23/2/2017 více
slosar.jpg
Básníci představují básníky
Jaromír Šlosar

V pořadu Básníci představují básníky před vás předstoupí tentokrát milovník přírody, toulek horami, básník, spisovatel, tvůrce televizních a rozhlasových pořadů a vášnivý čtenář Jaromír Šlosar.

23/2/2017 více
zamek.jpg
Jak shazovali kozla z věže frýdeckého zámku
Přednáška v Zeleném domě

Večer pověstí, legend a pohádek z Frýdku-Místku, mj. zazní i nejstarší frýdecká pověst z roku 1626. Doplněno malou studijní výstavou.

23/2/2017 více
trenink_pameti.jpg
Trénování paměti
Jarní kurzy

Jarní trénování paměti bude probíhat v knihovně ve Frýdlant n. O. vždy v pátek. Další termíny: 3.3., 10.3., 17.3., 24.3. a 31.3.2017. Na kurzy je nutné se přihlásit předem.

24/2/2017 více
masopust_fm.jpg
750let FM: Masopustní jarmark
Na náměstí Svobody

Víkendový trh a vepřové hody pořádané dle tradic v období od Tří králů do konce února. Připravena bude pestrá nabídka zabijačkových výrobků, kterou budou nabízet mistři řeznického řemesla, ale i další občerstvení a výrobky.

25/2/2017 více
karneva_na_snehu.jpg
Karneval na sněhu s rádiem Orion
Zábava a masky na sněhu

Přijďte se pobavit a zalyžovat v maskách, a to vše za doprovodu rádia Orion. Všichni lyžaři v masce mají slevu 20% na skipas. Soutěž o dárečky a skipasy, punč zdarma.

25/2/2017 více
celadna_masopust.jpg
Čeladenský masopust
Tradiční průvod a netradiční masky

Na čeladenském náměstí propukne v neděli masopustní veselí, veřejný soud a pochování basy. Raut pro všechny dobré lidi. Prodej masa a dobrého občerstvení. K dobré náladě zahraje lidová muzika Portáši.

26/2/2017 více
damy_z_aniane.jpg
Dámy z Aniane
Divadelní představení sk. B

Marie a Ester. Dvě sestry, dva lidské příběhy z opačných pólů lidské existence. Zatímco Marie si přinesla do rodného domu nekončící proud svých příběhů ze všech pařížských lokálů – těch skutečných i smyšlených, Ester si žila svůj poklidný́ život venkovské učitelky.

27/2/2017 více
fno_kc.jpg
Společná věc 2017
Koncert biotronika Tomáše  Pfeiffera

V první polovině 90. let se stal všeobecně známým díky pořadu Seance na TV Nova. Na svých koncertech hraje na netradiční tajuplný historický nástroj – vodnářský zvon. Koncert je doprovázen filmovou projekcí na unikátním parabolickém plátně, která vzniká ze záběrů přírodních krás z jeho cest, kde se často věnuje filmování a fotografování.

27/2/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.