Beskydy news Novinky
Beskydského
informačního centra
panorama beskyd

Vydejte se s námi v sobotu 11.8.2012 na rozhlednu Panorama na kole nebo pěšky! Beskydské informační centrum Frýdek-Místek pro vás na tento den připravilo akci Za poznáním rozhledny Panorama v Chlebovicích.

Start akce je na hrázi přehrady Olešná u mapy s cyklookruhy v čase od 9.00 do 11.00 hodin. Cestou na rozhlednu Panorama vás čekají soutěže a odměny. Prověříme vaše vědomostní znalosti o Frýdku-Místku i schopnosti na kole. Pokud vše splníte a pousměje se na vás štěstí, můžete ve slosování získat vstupenky do aquaparku Olešná. Každé dítě, které dojde až na rozhlednu Panorama, se může těšit na vstupenku do Včelařského naučného areálu v Chlebovicích. Podmínkou je však zdolání cíle, a to rozhledny Panorama, do 13.00 hodin.

Cestou na rozhlednu se můžete setkat také s novým značením a informačními tabulemi, které vám přiblíží historii a současnost rozhledny. Na plošině pak objevíte nové panoramatické mapy se zaznačenými výhledy na Frýdek-Místek a Beskydy.

Soutěžní karty získáte buď na pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku a Místku nebo přímo v den konání u startu. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek nezodpovídá za bezpečnost účastníka na trase. Účastník se účastní na vlastní nebezpečí. Akce se koná jen za příznivého počasí, sledujte proto webové stránky www.beskydy.com .

Partnery akce jsou: statutární město Frýdek-Místek, Sportplex, B-Fit a Včelařský naučný areál v Chlebovicích.

 

panorama_web.jpg

 
Aktuality   /    Léto v Beskydech   /    Vstupenky   /    Kontakty   /    Facebook