Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
velikonocni_mestecko2.jpg
Velikonoční městečko
Bohatý sváteční program

Poslední březnový víkend se na náměstí Svobody v Místku promění v jeden velký jarmark. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu tradičních dobrot a taky skvělou hudbu v podání místních i přespolních interpretů. Těšit se můžete i na dětské dílny, workshopy a ohrádku se zvířátky. Vstup zdarma.

29-31/3/2018 více
hotel_fred.jpg
To nejlepší z jihu
Večer plný gurmánských zážitků

Španělské víno zrající ve speciálních amforách, sedm vzorků biodynamických vín, španělské teriny, španělské koláče raw ze sušeného ovoce a ořechů v kombinaci se sýry s modrou plísní, čokoládové bio krémy v kombinaci s červeným vínem … večerem vás provedou vrchní sýrař Boutique Gurmán Dominik Drmela a sommeliér Petr Pražák.

30/3/2018 více
hukvaldy2.jpg
Slavnostní otevření hradu Hukvaldy
A Velikonoční jarmark

Po zimní období hrad Hukvaldy bude opět zpřístupněn návštěvníkům a slavnostní průvod hradem se odehraje v 13:00 hodin. V neděli 1. 4. 2018 proběhne Velikonoční jarmark, jehož součástí je také beseda na téma Velikonoční zvyky a tradice od 10:00 hodin a řemeslné dílny pro děti i dospělé. Celý víkend se ponese v duchu, šermu, smíchu a zábavy.

31/3-1/4/2018 více
velikonoce_ydykseb.jpg
Veselé Velikonoce na Ydykseb aneb po stopách beskydského zajíčka
Velikonoční program nejen pro děti

Těšit se můžete na: malování vajíček, pletení pomlázky se zkušeným instruktorem, soutěže, hledání velikonočního zajíce aj.

1/4/2018 více
prelet_pres_louzi.jpg
Přelet přes louži
Ukončení lyžařské sezóny

Ukončení lyžařské sezóny s HIT Rádiem Orion ve SKI Parku Gruň tradičním zábavným závodem "Přelet přes louži". Závodit se může na čemkoliv a nejefektnější přelet bude odměněn.

1/4/2018 více
smrk_hora.jpg
44. Velikonoční přechod Smrku
Pěší turistika

Individuální pěší turistika na 15-25 kilometrů, dle zvolené trasy (z Ostravice, Čeladné, Starých Hamer).

2/4/2018 více
pivo-soutez-morava.jpg
Frýdek-Místek bude mít vlastní pivo
A ty můžeš být u toho!!!

Frýdek≈Místek bude mít vlastní pivo. Buď u toho a uvař speciální pivo pod dozorem sládka! A koho sládkové hledají? Především fanoušky pivní kultury, kteří se nebojí učit nové věci a mají soutěživého ducha.

duben-červen/2018 více
rytiri_nebes.jpg
Rytíři nebes 2018
K 73. výročí konce II. světové války

Už máte vstupenku na jedinečnou leteckou akrobatickou show doplněnou pozemním vojskem a bohatým doprovodným programem k 73. výročí ukončení druhé světové války! A letos poprvé se stíhačkou Jakovlev-JAK-3!

5/5/2018 více
fm_na_kole2_jpeg.jpg
Frýdek-Místek na kole
Letos již popáte!

Zahajte s námi již po páté cyklistickou sezónu ve městě Frýdek≈Místek! Oblíbená sportovní akce Frýdek-Místek na kole, která je určena všem, kdo má rád cyklistiku, pohyb a zdravý životní styl se LETOS představí V NOVÉM KABÁTĚ!

19/5/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.