Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
velikonocni_mestecko.jpg
Velikonoční městečko
Na náměstí Svobody

Velikonoce ve městě budou již tradičně veselé. Svátky jara město oslaví už pošesté na místeckém náměstí Svobody, kde vyroste Velikonoční městečko. Od čtvrtka 13. do soboty 15. dubna bude lákat na zajímavý program pro všechny bez rozdílu věku.

13-15/4/2017 více
velikonoce-text.jpg
Velikonoční víkend pod hvězdami
Centrum tmavé oblohy

Přijďte se rozloučit se zimní hvězdnou oblohou nebo si během dne prohlédnout Slunce zblízka astronomickými dalekohledy a podívat se na planetu Venuši. Výlet do Centra tmavé oblohy na Gruni v Beskydech můžete také spojit s nenáročnou procházkou po nejkrásnější hřebenovce v Beskydech. Občerstvení zajištěno.

13-16/4/2017 více
pump.jpg
Pump it Up ve Frýdku-Místku
Vengaboys, 2Unlimited, Twenty 4 Seven

Z tria hvězdných seskupení je nejúspěšnější holandské duo 2 Unlimited, které v původní sestavě připomene hity No Limit, Twilight Zone nebo Jump For Joy. Jejich krajané Twenty 4 Seven roztančí sál chytlavými kousky, kterým vévodí megahit Is It Love.

14/4/2017 více
tulacek.jpg
Jarní tuláček
Pěší turistika

Chcete se toulat okolím Brušperka, městečka, které je nazýváno Lašský Betlém? Zveme vás na 19. ročník turistického pochodu kolem Brušperka. Délka tras je 3,8 nebo 20 km. Hromadný start začíná v 9:30 hod. od restaurace u Geně.

15/4/2017 více
hukvaldy6.jpg
Velikonoce na hradě
Navštivte hrad Hukvaldy v nové sezóně!

Přijďte na hrad Hukvaldy a poznejte život našich předků ve 14. století. Návštěvníci se mohou těšit na přehlídku střelných a palných zbraní, ukázku polní kuchyně. Budou k vidění ukázky dobových řemesel a také vystoupí několik šermířů.

16-17/4/2017 více
pustevny-leto.jpg
Velikonoční neděle na Pustevnách
Zpříjemněte si Velikonoce!

Užijte si sváteční Velikonoční neděli 16. 4. 2017 na Pustevnách! Od 10.00 do 15.00 hodin je pro děti připraven doprovodný program plný velikonočních dobrot a aktivit. Těšit se můžou na zajíčkovou velikonoční dílničku nebo na naučně zábavnou zajdovu stezku s překvapením.

16/4/2017 více
kanarske_ostrovy.jpg
ISLAS AFORTUNADAS - Kanárské ostrovy
Promítá Mája Balatková

Kanáry lákají hlavně všudy přítomnými sopečnými kužely, krátery, písečnými dunami, jehličnatými háji, vavřínovými pralesy, rozkvetlými loukami a svěží vůní vzduchu nasyceného solí. Co ostrov, to jiná krajina, lidé, atmosféra. A když po horské túře polechtá člověk chuťové buňky kanárským rumem nebo čerstvou rybou, spatří náhle v tomhle souostroví ráj na zemi.

19/4/2017 více
mistek.jpg
/Ne/zapomenutý Místek
Nová prohlídka v roce 2017

Zajímá vás historie města Frýdku-Místku? Chcete se dozvědět, kde se nacházely hostince a jiné živnosti ve městě, či kteří obchodníci a živnostníci zde v minulosti působili? Vydejte se společně s Beskydským informačním centrem Frýdek-Místek v sobotu 22. dubna 2017 na jedinečnou vycházku!

22/4/2017 více
kino_na_hranici.jpg
Kino na hranici
19. ročník mezinárodního filmového festivalu

Milan Lasica, Karel Roden, Karolina Gruszka, Allan Starski budou hosty 19. ročníku mezinárodní filmové přehlídky Kino na hranici, která se bude konat ve dnech 28. dubna – 3. května 2017 v Cieszyně a Českém Těšíně. Přichystány jsou retrospektivy umělců, promítání více než 100 filmů a doprovodný program s koncerty.

28/4-3/5/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.